na Woli

Zamieszkaj na Woli

Na warszawskiej Woli rośnie zagłębie biurowe. Coraz więcej firm przenosi swoje siedziby z „Mordoru” właśnie do nowych budynków na Woli. Wraz z większą aktywnością segmentu biurowego w dzielnicy wzrasta również zainteresowanie mieszkaniami z górnej półki.

Wola staje się nowym centrum biznesowym stolicy. Nowoczesne biura, świetna komunikacja oraz sąsiedztwo Śródmieścia przyciągają coraz to nowe firmy. Większość przenosi się ze Służewca, który boryka się z dużymi problemami komunikacyjnymi. Szacuje się że do 2021 roku na Woli powstanie milion metrów kwadratowych powierzchni biurowej. Nic dziwnego ze z roku na rok przybywa chętnych na zakup mieszkania blisko miejsca pracy.

Jest to także okazja dla inwestorów, którzy kupują mieszkania z przeznaczeniem na wynajem. – Znaczącą rolę przy zakupie tego rodzaju lokalu odgrywa lokalizacja, to właśnie ona określa wysokość czynszu, który płaca najemcy – podkreśla Grzegorz Szostak pośrednik z firmy Emmerson Realty, który ma w ofercie dwupokojowe bardzo ładnie wykończone mieszkanie przy ulicy Radziwie na Warszawskiej Woli. – Kolejnym aspektem, który wyznacza przyszły zysk dla inwestora, jest standard lokalu oraz funkcjonalny układ pomieszczeń – dodaje Grzegorz Szostak z Emmerson Realty.

Link do oferty: https://emmerson.pl/offer/302981

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus