Zamieszkaj na Górczewskiej

Grzegorz Szostak z firmy Emmerson Realty poleca bardzo ciekawą ofertę:

Jeśli poszukujesz nowego mieszkania bo planujesz poszerzenie rodziny lub posiadasz już trzyosobową rodzinę i każdego dnia czujesz, że brakuje Ci przestrzeni? Dodatkowo zależy Ci, żeby zamieszkać w doskonale skomunikowanej lokalizacji z pełni dostępną infrastrukturą usługową, handlową i edukacyjną? A spełnieniem wszystkich marzeń było by jeszcze bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, to na wstępie tego opisu mam dla Ciebie świetną informację, takie mieszkanie istnieje, a więcej szczegółów dowiesz się poniżej.

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskiej Woli, rejon Koło, ulica Górczewska 92, tuż obok powstającej stacji drugiej linii metra-Księcia Janusza.

Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 56 mkw składa się z:

 • przestronnego i widnego salonu o powierzchni 16 mkw,
 • dwóch oddzielnych pokoi sypialnych z pojemnymi szafami wnękowymi o powierzchni 11 i 16 mkw
 • oddzielnej kuchni z oknem o powierzchni około 5 mkw
 • komfortowej łazienki wyposażonej w prysznic, umywalkę i wc o powierzchni około 4 mkw,
 • przedpokoju o powierzchni około 3,5 mkw
 • funkcjonalnego balkonu o powierzchni 7,53 mkw

Wysokość pomieszczeń to 2,52 m. Do lokalu przynależy również piwnica o powierzchni około 3 mkw. Do lokalu nie przynależy na stałe przypisane miejsce postojowe. W bliskiej odległości od budynku znajdują się jednak ogólnodostępne miejsca postojowe, a zewnętrzny strzeżony parking w odległości 500 m od budynku.

Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Narożne, okna z salonu i pokoi sypialnych wychodzą na stronę wschodnią, a okno z kuchni na stroną północną.
Lokal w 2011 roku przeszedł generalny remont włącznie z wymianą instalacji elektrycznych oraz podłóg.

Niewątpliwe atuty lokalu to:

 • ustawne pomieszczenia, potencjał aranżacyjny i funkcjonalny układ, który  umożliwia np.: zrezygnowanie z przejściowego salonu i przerobienie mieszkania na trzy oddzielne pokoje, a zwolennikom bardziej przestronnych pomieszczeń przerobienie mieszkania na dwa pokoje z otwartą lub zamkniętą kuchnią
 • widok z okien na dom jednorodzinny, budynki w niskiej zabudowie i ulicę Górczewską, a nie typowy widok z efektem okno w okno, który jest standardem w mieszkaniach w nowym budownictwie

Doskonała lokalizacja to największa zaleta oferowanej nieruchomości. Dlaczego?

 • tuż przy budynku powstaje stacja II linii metra-Księcia Janusza, której oficjalne otwarcie zaplanowano już na przyszły rok,
 • od 5 do 7 minut od wyjścia z budynku, nowi właściciele dotrą do przystanku tramwajowego na ulicy Obozowej lub przystanku autobusowego na ulicy Górczewskiej, umożliwiającego dogodne i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum jak i prawobrzeżną częścią Warszawy,
 • najbliższa okolica zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę: handlową, usługową i edukacyjną. (sklepy, supermarkety topowych sieci, lokale gastronomiczne, oraz to co najważniejsze dla obecnych i przyszłych rodziców: prywatne/publiczne żłobki oraz przedszkola, szkoły, place zabaw, przychodnie lekarskie dla dzieci i dorosłych znajduję się na przysłowiowe wyciągnięcie ręki)
 • tereny zielone i rekreacyjne takie jak: jeden z najpiękniejszych warszawskich parków ze stawami-Park Moczydło, Park Szymańskiego czy Lasek na Kole, zachęcają do spacerowania i spędzania czasu poza domem o każdej porze roku,
 • osoby poruszające się samochodem docenią bliskość jednej z głównych warszawskich ulic-Alei Prymasa Tysiąclecia, natomiast osoby często wyjeżdżające z Warszawy docenią bliskość wjazdu na trasę S8, A2 i obwodnicę Warszawy,

Ze względu na powyższe fakty i udogodnienia. mieszkania akurat w tej części Woli cieszą się wyjątkowo wysokim zainteresowaniem i bardzo rzadko trafiają do sprzedaży. Z pewnością i ta  nieruchomość nie będzie czekać długo na nowego właściciela, dlatego lepiej już dziś zadzwoń i umów się na prezentację!

Dodatkowe informacje:

Czynsz administracyjny przy jednej zameldowanej osobie wraz z zaliczkami na media wynosi 575 zł.

Rodzaj własności:  spółdzielcze-własnościowe  prawo do lokalu. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Grunt pod budynkiem jest uregulowany w użytkowaniu wieczystym od miasta, dzięki czemu nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby zakupić oferowaną nieruchomość na kredyt.

Budynek został oddany do użytku w 1962 roku. Jest uzbrojony w pełni w media miejskie, internet w tym światłowód, linię telefoniczną oraz telewizję kablową Do dyspozycji mieszkańców są dwie windy. Wejście do budynku jest monitorowane oraz zabezpieczone domofonem. Na kondygnacji -1 znajdują się piwnice.
Nad sprawnym funkcjonowaniem budynku czuwa dobrze prosperująca spółdzielnia mieszkaniowa Koło, która w ostatnim czasie m.in: wymieniła wodomierze, odmalowała klatkę schodową, wymieniła piony wodno kanalizacyjne. Wokół budynku nie brakuje zieleni z zachowanym starodrzewem i ławeczek przy których można na spokojnie odetchnąć po ciężkim dniu.

Grzegorz Szostak Emmerson Realty

kom. 516000551

więcej:

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook