Zadbany segment
na zamkniętym osiedlu

Dorota Pudełko z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę:
do sprzedania jest bardzo ładny, zadbany środkowy segment wraz z garażem w bryle budynku oraz tarasem i ogrodem. Dom jest usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ul. Dywizjonu 303 na warszawskim Bemowie.

Dom ma powierzchnię 195 m kw. i składa się z 5 pokoi, kuchni otwartej na dużą jadalnię, dwóch łazienek, osobnej toalety, garderoby, garażu i pomieszczenia gospodarczego.
Parter zajmuje duży salon – 36 m kw. z kominkiem (posiada rozprowadzenie ciepła na wyższe kondygnacje) z wyjściem na taras (15 m kw.), z którego schodzi się do zadbanego ogrodu o pow. ok. 100 m kw. Na parterze jest także wc i przedpokój z miejscem na okrycia wierzchnie. Pod tarasem znajduje się również niewielka piwniczka.
Półpiętro to kuchnia z dużą jadalnią o pow. 26 m kw.
I piętro to sypialnia (20 m kw.) z balkonem i łazienką (15 m kw.) z wanną i prysznicem.
II piętro zajmują 3 sypialnie (11 m kw., 16 m kw., 20 m kw.), w tym jedna z balkonem, łazienką (10 m kw.) oraz garderobą (4 m kw.).

Garaż ma 23 m kw., możliwe miejsca parkingowe przed domem i na terenie ogrodzonego osiedla (dodatkowe miejsca parkingowe).  Z garażu przejście do pomieszczenia gospodarczego, w którym znajduje się piec gazowy. W domu jest założona instalacja alarmowa oraz system centralnego odkurzania.

Osiedle jest zadbane, składa się z kilku segmentów. Idealna lokalizacja, obok segmentów znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, blisko szkoły, przedszkola, sklepy a jednocześnie jest bardzo cicho i spokojnie.
Oferta do wyłącznej sprzedaży w naszym biurze.
Pomagamy w uzyskaniu finansowania na zakup domu.

Polecam i zapraszam do obejrzenia domu!

Cena: 1.185.000 zł
Cena: 6.076 zł/m kw.
Powierzchnia domu: 195 m kw.
Powierzchnia działki: 254 m kw.

Więcej szczegółów:
https://emmerson.pl/offer/1294780

Dorota Pudełko, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 627

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook