Wynajmij dom na Mokotowie

Najpopularniejszą warszawską dzielnicą jest Mokotów, który znacznie wyprzedza znajdujące się na drugim miejscu Śródmieście. Na renomę Mokotowa wpływa wiele czynników, takich jak: bliskość centrum, bardzo dobrze rozwinięta komunikacja, liczne miejsca pracy oraz pełna infrastruktura społeczna, usługowa i rekreacyjna. To wszystko wpływa na to że Mokotów jest wymarzonym miejscem do życia w Warszawie.

Na Mokotowie można znaleźć bogatą ofertę nieruchomości do wynajęcia. Od mniejszych kawalerek po luksusowe apartamenty. Ceny najmu tych ostatnich sięgają nawet kilkunastu tysięcy miesięcznie. Są to lokale o podwyższonym standardzie, dużej powierzchni oraz znakomitej lokalizacji.

Jeżeli posiadamy odpowiednie fundusze, warto zastanowić się nad wynajęciem domu na Mokotowie. Tak jak zapewnia Jarosław Chojecki z firmy Emmerson Realty – Jeżeli mamy do wyboru luksusowy apartament czy dom, to zawsze warto się zastanowić nad większą wolnością i intymnością, którą zapewnia nieruchomość w pięknej lokalizacji miasta. Jednym z przykładów jest dom przy Al. Wilanowskiej na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Dom na Mokotowie posiada 2 kondygnacje i garaż na 2 samochody. Na parterze salon – 39 m2, gabinet – 13 m2, jadalnia – 16 m2, kuchnia – 7 m2, WC – 2,8 m2, kotłownia – 3 m2, garaż – 32 m2, komunikacja ok 6 m2, schowek – 5 m2. Na piętrze znajdują się – 3 sypialnie 22,8 m2( z garderobą), 13,5; 12,5 m2, 2 łazienki, pralnia, taras 22 m2. Sam dom znajduje się na działce o powierzchni 450 m2 i jest to wystarczająco dużo miejsca, aby korzystać z uroku odpoczynku na świeżym powietrzu. Bardzo ważne jest też to że dom jest wykończony z bardzo dobrych materiałów, a wyposażenie jest nowoczesne i funkcjonalne.

Link do oferty znajdziesz TUTAJ

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook