Wyjątkowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na Woli. 

Natalia Lipińska z firmy Emmerson Realty poleca wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1900 roku.

Na urządzonej nowocześnie niedużej powierzchni można bardzo wygodnie mieszkać, dzięki antresoli w dodatkowo wygospodarowanym pomieszczeniu. Mieszkanie jest bardzo przestrzenne, posiada dużą kubaturę dzięki wysokości do sufitu wynoszącej ponad 3 metry.

Lokal składa się z salonu z otwartą kuchnią, sypialni, gabinetu z antresolą sypialną oraz łazienki z wanną i  z przedpokoju. Dzięki funkcjonalnemu rozkładowi wszystko to mieści się na niespełna 40 metrach kwadratowych.
Dużym atutem jest nie tylko maksymalne wykorzystanie przestrzeni, ale także dbałość o szczegóły, z jaką wykończono mieszkanie. Oryginalny wystrój czy drewniany parkiet dodają uroku i oryginalności.

Instalacje po wymianie, mieszkanie jest w dobrym stanie, wymaga jedynie odświeżenia i urządzenia według własnego gustu.
Okna wychodzą na spokojne podwórko, w mieszkaniu jest bardzo cicho. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość parkowania auta na zamkniętym terenie dla mieszkańców.

W okolicy pełna infrastruktura, autobusy, tramwaje, w niedalekiej przyszłości również metro. Kilka przystanków do placu Bankowego i centrum. Dookoła sklepy, restauracje, punkty usługowe.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!

Natalia Lipińska Emmerson Realty

kom. 516 000 507

więcej : 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus