Wygodny,
przestronny dom
w Magdalence

Beata Benza z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę na sprzedaż:

bezpośrednio po remoncie, przestronny, wygodny, doskonale doświetlony dom-bliźniak usytuowany pośrodku cichego, zadbanego osiedla w podwarszawskiej Magdalence.

Dom został delikatnie przeprojektowany w stosunku do pierwotnych planów.

Parter domu to 28-metrowy salon z przylegającą doń osobną kuchnią o powierzchni 8 m kw. Przy kuchni 2-metrowa spiżarnia. Dodatkowo pełna 3,5-metrowa łazienka, 8,5-metrowy gabinet oraz 23-metrowy garaż.

Piętro domu to trzy sypialnie: dwie o pow. 14,5 m kw. każda oraz jedna o pow. 18 m kw., z przylegającą doń 6-metrową łazienką oraz niewielką garderobą.

Dodatkowo w pełni użytkowe, 70-metrowe poddasze doświetlone czterema oknami, w tym tylko dwa są dachowe. Na poddasze wyprowadzono wszystkie media, zatem istnieje możliwość zrobienia dodatkowej łazienki.

Piękna, nasłoneczniona działka o pow. ok. 800 m kw., na której rośnie kilka starych sosen.

Z terenu osiedla odjeżdża gimbus dowożący dzieci do szkoły

Serdecznie zapraszam do oberzenia nieruchomości.

Cena: 1.200.000 zł
Cena: 6.000 zł/m kw.
Powierzchnia domu: 200 m kw.
Powierzchnia działki: 798 m kw.

Więcej szczegółów:
https://emmerson.pl/offer/2158786

Beata Benza, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 582

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook