Wygodne mieszkanie z urządzonym poddaszem

Jolanta Pawlak z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę:

na sprzedaż jest  4-pokojowe,  dwupoziomowe mieszkanie na kameralnym, ogrodzonym osiedlu w warszawskim Ursusie.

Duża i pięknie doświetlona kuchnia z jadalnią spełnia funkcje salonu. Naprzeciwko kuchni są wejścia do dwóch sypialni, a jedna z nich ma wyjście na balkon. Łazienka jest właściwie pokojem kąpielowym z oknem, wanną, prysznicem, sedesem i estetycznym wyglądem. Z przedpokoju prowadzą ażurowe schody do poddasza z urządzoną tam trzecią sypialnią. Na górze są także liczne schowki o dużej kubaturze, wykorzystywane do przechowywania sprzętów oraz odzieży sezonowej.

Do mieszkania przynależy piwnica, a na zewnątrz budynku jest parking, z którego mają prawo korzystać wszyscy mieszkańcy. Osiedle jest niewielkie, monitorowane i otoczone wysokimi drzewami. Panuje tu cisza, jest stąd bardzo blisko do urzędów, szkół, sklepów, przychodni itp. W pobliżu są przystanki dla autobusów jadących w różnych kierunkach Warszawy, w tym kilka do centrum miasta. Łatwo można dostać się do kolejki WKD lub wyjechać na Aleje Jerozolimskie.

Mieszkanie z urządzonym poddaszem ma rzeczywistą powierzchnię 93 m kw. (w dokumentach, w których nie uwzględniono poddasza – 73 m kw.) Drugi poziom zagospodarowano także w wielu innych mieszkaniach budynku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku, bez windy.

W 2019 roku w kuchni wymieniono na nowe większość szafek oraz urządzeń elektrycznych. Kafle na ścianach wykonywano ręcznie, a podłogowe mają piękne drobne detale. W okolicy budynku nie ma żadnych komarów, ponieważ zamontowano tam budki dla jerzyków.

 

To wspaniałe mieszkanie dla osób szukających ciszy, wygody i łatwego dojazdu do centrum Warszawy.

Cena: 700.000 zł
Cena: 7.526 zł/ m kw.
Powierzchnia: 93 m kw.

Więcej informacji:
https://emmerson.pl/offer/1831324

Jolanta Pawlak, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 693

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook