Wola inwestycyjna

Rekordowo niskie stopy procentowe spowodowały, że coraz więcej Polaków zabiera swoje oszczędności z banków i koncentruje się na bardziej dochodowych formach inwestowania. Naturalnym wyborem stają się nieruchomości, których wynajem często generuje kilkukrotnie wyższy zysk niż lokaty.

Wybór odpowiedniego mieszkania, które będzie przynosić zysk nie jest jednak prosty. Podobnie jak przy wyborze odpowiedniej lokaty lub funduszu inwestycyjnego, także kupując mieszkanie należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Jednym z najważniejszych elementów, na które należy szczególnie zwrócić uwagę, jest lokalizacja. Dobrze rozwinięta infrastruktura, szybkie połączenie z centrum miasta i innymi dzielnicami zapewnia większe zainteresowanie mieszkaniem. Warto zwrócić uwagę na preferencje potencjalnych najemców i prześledzić, które rejony miasta są przez nich najchętniej wyszukiwane.

Na przykładzie Warszawy, która jest największym rynkiem nieruchomości w naszym kraju, można zauważyć konkretne zachowanie najemców względem poszczególnych dzielnic. Z  analiz Emmersona wynika, że najczęściej wyszukiwaną dzielnicą jest Wola, która osiągnęła 15 procentowy wynik zapytań potencjalnych najemców.

Barbara Tomaszewska doradca z firmy Emmerson poleca zakup pod inwestycję mieszkania na ulicy Łuckiej, niedaleko  Placu Unii Europejskiej na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 28 piętrze budynku 30 piętrowego. Z okien rozpościera się piękny widok na panoramę Warszawy. – Budynek posiada całodobową ochronę, monitoring oraz własną recepcję. W budynku znajduje się kompleks rekreacyjny (basen, fitness, sauna) Mieszkanie jest wykończone w bardzo dobrym standardzie, a więc powinno zaspokoić wymagania nawet bardzo wymagającej osoby. Mieszkań które są oferowane do wynajmu jest coraz więcej, więc tylko te w najlepszej lokalizacji gwarantują nam stały i wysoki dochód. Ulica Łucka jest jedną z najlepszych lokalizacji na mapie Warszawy – jak zapewnia nas Pani Barbara Tomaszewska wieloletni bardzo doświadczony doradca z firmy Emmerson Realty S.A.

Link do oferty: TUTAJ

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook