Willa w zielonej dzielnicy Warszawy

Jolanta Pawlak z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę.

Willa na sprzedaż w prestiżowej, zielonej i zacisznej części Warszawy, na Ochocie przy Parku Szczęśliwickim, przy ulicy Bielskiej. To idealne połączenie lokalizacji w środku miasta i zacisznej atmosfery umożliwiającej kultywowanie życia rodzinnego.

To również dom na nieduże prestiżowe biuro lub jako inwestycja na wynajem. Miejski charakter Ochoty zapewnia łatwy dostęp do wszelkich usług, restauracji, sklepów, przedszkoli i szkół każdego stopnia. Pobliski Park Szczęśliwicki stanowi świetne miejsce dla wypoczynku o każdej porze roku.

Willę zbudowano w roku 2000, a zmodernizowano w 2014 roku. Powierzchnia użytkowa to ok. 290 m kw., w tym na parterze garaż na dwa samochody (ok. 32 m kw.). Powierzchnia działki budowlanej (odrębna własność) wynosi 479 m kw. Wokół domu jest urządzony ogród z automatyczną instalacją do podlewania.

Na parterze budynku od południowo-wschodniej strony znajduje się salon z wyjściem na ogród z jednej strony oraz wyjściem na taras i ogród z drugiej strony. W salonie jest możliwość zainstalowania kominka. Od strony zachodniej jest jasna i przestronna kuchnia z jadalnią.

W korytarzu przy drzwiach wejściowych urządzono toaletę dla gości. Podłogi na parterze mają piękny parkiet Champions Marron Tatur. Na półpiętrze i piętrze są trzy sypialnie – każda z łazienką i możliwością zaaranżowania kuchni lub garderoby.

Na poddaszu jest mała sypialnia z aneksem kuchennym i łazienką. W części piwnicznej: pokój rekreacyjny z łazienką i możliwością zainstalowania sauny, magazyn, pomieszczenie gospodarcze, dodatkowa kuchnia i kotłownia.

Budynek postawiono z cegły i pustaka ceramicznego MAX oraz docieplono według najnowszych norm.
Dach jest z czerwonej dachówki. Na terenie ogrodu jest instalacja elektryczna do podświetlenia budynku i automatyczne podlewanie.

Dom został ogrodzony płotem z ocynkowanego metalu i czerwonej cegły ceramicznej. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodociągową, gazową, kanalizacyjną, elektryczną, odgromową, teletechniczną, telewizyjną, antywłamaniową, domofonową i instalacją centralnego ogrzewania.

Media: prąd (w tym siła), woda, gaz, kanalizacja, telefon i internet. Ogrzewanie: własne na gaz miejski z wykorzystaniem najnowszego pieca Viessmanna. Zabezpieczenia: drzwi antywłamaniowe, okna antywłamaniowe, elektroniczny system antywłamaniowy, domofon.

Dojazd: ulica utwardzona kostką. Bliskość stacji kolejowej Rakowiec umożliwia swobodny dojazd koleją do lotniska, Dworca Zachodniego i Dworca Centralnego. Dojazd tramwajem lub autobusem do ścisłego centrum to zaledwie ok. 10 minut. Z tego miejsca jest znakomity wyjazd samochodem w kierunku: Krakowa, Katowic, Poznania, Gdańska czy Białegostoku.

Jest to wygodna nieruchomość na cele mieszkalne lub biurowe. Serdecznie polecam!

Cena: 2.990.000 zł
Cena: 10.310 zł/ m kw.
Powierzchnia domu: 290 m kw.
Powierzchnia działki: 479 m kw.

Więcej informacji:
https://emmerson.pl/offer/1259695

Jolanta Pawlak, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 693

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook