Uroczy dom wolnostojący w otulinie lasu, Ligota Piękna, pow. trzebnicki.

Na sprzedaż dom mieszkalny z użytkowym poddaszem, jednorodzinny, wolnostojący w Ligocie Pięknej, gmina Wisznia Mała, powiat trzebnicki. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok.140 mkw posadowiona jest na działce budowlanej wielkości 812 mkw.
Budynek wzniesiony w technologii tradycyjnej (keramzyt-dylatacja-keramzyt) w roku 1999.
Okna drewniane (Urzędowski) zabezpieczone roletami sterowanymi elektrycznie z parteru, stolarka wewnętrzna drewniana, na podłogach parkiet, schody dębowe matowe, w kuchni, łazienkach kafle, płyty, gres hiszpański.
Ogrzewaniem budynku steruje system pompy ciepła, paneli fotowoltaicznych. W praktyce, zastosowanie inteligentnego rozwiązania pozwala uzyskać najniższe koszty ogrzewania domu.

Na kondygnacji parteru salon z kominkiem, efektowna otwarta kuchnia i jadalnia, łazienka, kotłownia.
W pierwotnej wersji w projekcie garaż, obecnie, po przeprojektowaniu mieszkanie,  składające się z pokoju, przedsionka i łazienki.
Na piętrze hol, trzy pokoje, wygodna garderoba z oknem oraz duża łazienka z wanną, natryskiem i toaletą. Z piętra wejście na strych.

Dom otoczony wypielęgnowanym ogrodem, gdzie jest miejsce na relaks, odprężenie od gwaru miasta, ciszę i wymarzony spokój, nieruchomość trwale ogrodzona.

W miejscowości szkoła podstawowa, przedszkole publiczne, sklepy, drobne usługi. Bardzo dobre połączenie
komunikacyjne poprzez trasę S-5 do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.
Miejscowość położona na trasie Wrocław-Trzebnica, w obrębie sosnowego lasu z rozbudowanym intensywnie budownictwem jednorodzinnym, także rezydencjonalnym. Interesująca alternatywa do zamieszkania blisko miasta, w dobrym klimacie, leśnym krajobrazie.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszam na prezentację.

Krystyna Muzyk – Emmerson Realty – Wrocław

kom. 516000737

więcej

 

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook