Stylowe mieszkanie
na Starym Mokotowie

Marcin Wiklik z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę.

Do sprzedania jest wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m kw., położone na drugim piętrze w 4-piętrowej, przedwojennej kamienicy. Budynek po całkowitym, kompleksowym remoncie. Idealny stan elewacji, klatki schodowej, dachu i instalacji. Brama wjazdowa na podwórze otwierana automatycznie. Mieszkanie sprzedawane bez mebli ruchomych!

 

Mieszkanie po gruntownym remoncie. Na podłodze w pokojach i przedpokoju świetnie zachowany dębowy parkiet. Sufit ozdobiony stiukami, które współgrają z resztą wystroju.

Na zamówienie wykonane drewniane elementy stałego wyposażenia, takie jak półki, szafki. Również jako element ozdobny drewniane lamperie w jadalni i salonie, idealnie dopasowane do ościeżnic i drzwi wewnętrznych. Wszystko wykonane na zamówienie, z drewna, w białym kolorze.
W sypialni dwie szafy w tym samym stylu. Pokój łazienkowy z wanną na ozdobnych nóżkach i otwartym prysznicem z deszczownicą. Jest też schowek gospodarczy. Z salonu wyjście na balkon o pow. 2,5 m kw. od strony podwórza.

 

Mieszkanie jest wysokie: 3,20 m!

Wyjątkowe mieszkanie, z pewnością warte zainteresowania. Wielkim atutem nieruchomości jest lokalizacja, blisko Placu Unii Lubelskiej i jednocześnie przy stacji metra Pole Mokotowskie. W sąsiedztwie Szkoła Główna Handlowa. Miejsce typowe dla Starego Mokotowa: urocze, pełne zieleni i ciszy.

Na podwórku GARAŻ o pow. 30 m kw., zamykany, ocieplony i z doprowadzoną wodą. Garaż dodatkowo płatny: 50.000 zł.

Zapraszam na prezentację!

Cena: 1.200.000 zł
Cena: 14.117 zł/m kw.
Powierzchnia: 85 m kw.

Więcej szczegółów:

Marcin Wiklik, Emmerson Realty S.A.
tel. kom. 516 000 567

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook