Rezydencja na Mazurach

Warmia i Mazury są uznawane za jeden z najpiękniejszych regionów Polski. Wiedzą o tym turyści, którzy chętnie odwiedzają to miejsce nie tylko  w sezonie, ale też przez cały rok Część z nich, zachwycona urokiem okolicy, decyduje się na zakup domu, z którego mogą korzystać przez cały rok. Musimy pamiętać że Mazury są też piękne zimą kiedy dziewiczy śnieg i mróz  maluje swoje niesamowite krajobrazy.

Przepiękne walory krajobrazowe, jakie oferuje województwo warmińsko-mazurskie, co roku przyciągają mieszkańców z całej Polski. Ten niezwykły region potrafi urzec każdego. Jest to idealne miejsce dla fanów sportów wodnych, aktywnego wypoczynku czy po prostu dla ludzi, którzy chcą miło spędzić czas z dala od zgiełku dużych miast.

Kraina Tysiąca Jezior, jak sama nazwa wskazuje, obfituje w tego typu zbiorniki wodne. Nie jest ich jednak tysiąc, a około 2 600. Stwarza to duże możliwości wyboru dla wszystkich entuzjastów sportów wodnych i wypoczywania nad brzegiem jeziora.

W ostatnich latach dużym zainteresowaniem na Warmii i Mazurach cieszą się także nieruchomości. Nie są to już domki letniskowe odwiedzane przez urlopowiczów, ale pełnoprawne rezydencje i piękne wille, które cieszą oko. Przykładem może być piękna posiadłość Roberta i Anny Lewandowskich wybudowana w Stanclewie pod Biskupcem. Okazały dom z własnym dostępem do jeziora jest wizytówką okolicy oraz dowodem na to, że ten niezwykły region może przyciągać sławnych i bogatych.

Piękne domy z drewna, nowocześnie wykończone stanowią ciekawą ofertę i cieszą się zainteresowaniem wśród kupujących. Zakup takiego domu może być też świetną inwestycją na przyszłość – zapewnia Katarzyna Sabat doradca z firmy Emmerson Realty S.A.

Rezydencja na Mazurach - Strefynieruchomosci.pl

W naszej ofercie jest między innymi urzekająca rezydencja na Mazurach, która znajduje się we wsi Glaznoty, niedaleko Ostródy. Butikowa willa wybudowana została wykończona najlepszymi materiałami. Klimatyzowane, jasne, przestronne wnętrza zapewniają nam komfort na najwyższym poziomie. Ponad 2 hektarowa działka, na której stoi dom jest usytuowana na wzgórzach Dylewskich, w sąsiedztwie  siedlisk oraz Hotelu SPA Ireny Eris.

Link do oferty znajdziesz TUTAJ

Rezydencja na Mazurach - Strefynieruchomosci.pl

Rezydencja na Mazurach - Strefynieruchomosci.pl Rezydencja na Mazurach - Strefynieruchomosci.pl Rezydencja na Mazurach - Strefynieruchomosci.pl

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook