Rezydencja 15 kilometrów od Centrum Warszawy

Najbogatsi klienci często szukają gustownej i luksusowej rezydencji, miejsca gdzie będą mogli nie tylko odpocząć po męczącej pracy, ale również spędzić miło i bardzo atrakcyjnie czas. Na rynku nie brakuje ofert domów, które oprócz standardowej kuchni, łazienki, sypialni i małego ogródka, posiadają dodatkowe pomieszczenie tj. basen, saunę, pokoje kąpielowe, sale kinowe (nawet w technologii 3D), siłownie czy małe sale bankietowe. Według danych z portalu otoDom.pl obecnie w ofercie jest ponad 5 tys. domów, które są wyposażone w jedno z wymienionych powyżej udogodnień.

W Warszawie i okolicy jest największy wybór.

 Według Izabeli Sałanowskiej z firmy Emmerson ,Warszawa przoduje, jeśli chodzi i liczbę ofert luksusowych rezydencji (ok. 900 ofert). Znajdują się one przeważnie na Mokotowie,Wilanowie i w okolicznych miejscowościach. Nawet najbardziej wybredny klient znajdzie tu dla siebie mały pałac lub czy wytworną rezydencję.

Jedną z takich propozycji jest piękna rezydencja koło Raszyna 15 kilometrów od Centrum Warszawy. – Ta niezwykła nieruchomość oprócz przestronnego salonu, świetnie wyposażonej kuchni oraz sypialni z garderobami jest wyposażona w wiele udogodnień takich jak sauna. Dodatkowo dom jest przygotowany do zdobienia sauny. Na piętrze rezydencji zostały zaaranżowane dwa mieszkania z osobnymi wejściami.

Link do oferty TUTAJ

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook