Przestronne mieszkanie
z widokiem na Nowy Świat

Marcin Wiklik z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę.

Do sprzedania jest przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 71,59 m kw. Lokal położony na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1948 roku. Mieszkanie znajduje się przy Nowym Świecie, czyli jednej z najsłynniejszych ulic stolicy, wśród niezliczonej ilości atrakcji, lokali gastronomicznych i sklepów.

W skład mieszkania wchodzi:

– salon o powierzchni 30 m kw., ze wschodnią ekspozycją okien i widokiem na ulicę Nowy Świat
– oddzielna kuchnia z jadalnią o powierzchni 16 m kw.
– cicha sypialnia o powierzchni 14 m kw., z zachodnią ekspozycją okien
– łazienka z wanną
– WC
– korytarz.

Mieszkanie dwupokojowe z możliwością aranżacji na trzypokojowe. Istnieje możliwość przeniesienia kuchni do największego pokoju. Wielką zaletą mieszkania jest jego wysokość, aż 3,5 m! Uroku dodaje też piękna sztukateria przy sufitach.

Kamienica po renowacji frontowej elewacji i wymianie instalacji, planowany remont klatki schodowej. Ogrzewanie miejskie, woda miejska, okna nowe, drewniane. Mieszkanie idealne do zamieszkania, na siedzibę kancelarii lub pod wynajem.

Fenomenalna lokalizacja: 500 m od Pałacu Kultury, 500 m – Palma na Rondzie, 300 m – stacja metra Nowy Świat – Uniwersytet, 500 m – stacja metra Centrum, 600 m – Krakowskie Przedmieście.

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 10 m kw., istnieje możliwość parkowania samochodu za bramą (tylko dla mieszkańców).

Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu!

Zapraszam na prezentację!

Cena: 1.360.210 zł
Cena: 19.000 zł/m kw.
Powierzchnia: 71,59 m kw.

Więcej szczegółów:

Marcin Wiklik, Emmerson Realty S.A.
tel. kom. 516 000 567

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook