Nowoczesna willa
na Bielanach

Jarosław Chojecki z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę:
willę na warszawskich Bielanach o powierzchni 307 m kw.

Nowoczesna bryła ma dużo otwartych przestrzeni i zapewnia dużą ilość światła. Z zewnątrz budynek jest biały, wewnątrz dominuje modny zestaw czerni, szarości i złota.

Na parterze: hol wejściowy, mała łazienka, przestronny salon o wysokości  4,6 m, z wielkimi przeszklonymi ścianami od strony ogrodu. Salon łączy się z jadalnią oraz kuchnią wyposażoną w meble firmy Cedros. Na poziomie parteru również spiżarnia, pralnia, garaż w bryle budynku na dwa samochody oraz pomieszczenia techniczne.

Na piętrze: 2 sypialnie, garderoba, 2 łazienki i otwarta przestrzeń do oglądania telewizji (gabinet). Wcześniej była to trzecia sypialnia.

Sypialnia główna ma powierzchnię ponad 30 m kw., z wydzieloną garderobą, i została subtelnie oddzielona od przestronnej łazienki, w której mieści się zarówno wanna, jak i prysznic.

Druga sypialnia obecnie pełni funkcję pokoju gościnnego lub pokoju do pracy. Tuż obok niej znajduje się druga łazienka wyposażona w prysznic. Uzupełnieniem poziomu piętra jest garderoba dostępna z korytarza. Przestrzeń, która pierwotnie była projektowana jako gabinet, obecnie została wykorzystana jako pomieszczenie telewizyjne.

Do wyposażenia łazienek użyto materiałów takich firm jak: Marazzi, Catalano, Guglielmi oraz Arkim. Za oświetlenie wnętrz odpowiada głównie firma Cattelani&Smith, La Luna. Elementy szkła czarnego firmy Lacobel, a granit kuchenny i kominek – Star Galaxy.

Dwie kondygnacje (parter, piętro).

Duża działka o powierzchni 1.222 m kw. Przed wjazdem do garażu miejsce do zaparkowania dodatkowych dwóch samochodów. Wokół domu ogród z niewielkimi, dekoracyjnymi zbiornikami wodnymi w typie japońskim. Ogród wyposażony w automatyczne nawadnianie, otoczony drzewami, stanowi bardzo intymną, oddzieloną od wzroku sąsiadów przestrzeń.

Doskonała lokalizacja, w odległości 1,6 km znajduje się  Galeria Młociny – wielkie centrum handlowo-usługowo-rozrywkowe oraz stacja metra Młociny.

Zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Dęby Młocińskie”, miejsce sprzyjające uprawianiu sportu i rekreacji.

Ze względu na wyjątkowo ciekawy, prestiżowy wystrój wnętrz dom był prezentowany w czasopismach wnętrzarskich,  zagrał też w kilku filmach i programach lifestyle’owych.

Cena: 3.950.000 zł
Cena: 12.866 zł/m kw.
Powierzchnia: 307 m kw.

Więcej szczegółów:
https://emmerson.pl/offer/1270927

Jarosław Chojecki, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 546

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook