Niepowtarzalne mieszkanie
w przedwojennej kamienicy

Piotr Storczyk z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę:
niepowtarzalne 5-pokojowe mieszkanie w nadbudowie przedwojennej kamienicy na warszawskim Śródmieściu.

Bardzo dobra lokalizacja, klimat starej przedwojennej spółdzielni, porządny budynek i sporo zieleni to największe atuty tego miejsca.

Mieszkanie jest wysokie (w najwyższym punkcie ma wysokość 3,7 m) i jest przestronne. Jego największym atutem jest ogromny, 55-metrowy salon z wyjściem na balkon od strony wschodniej. Na salon jest częściowo otwarta widna kuchnia z solidną zabudową i sprzętem AGD.

Przed wejściem do salonu są dwa pokoje połączone ze sobą przejściem – jeden z nich to gabinet a drugi to sypialnia z dużą zabudowaną szafą wnękową i częściowymi skosami. Okna z tych pokoi skierowane są na zachód. Przy kuchni jest niewielkie, ładnie wykończone wc.

Przechodząc przez salon trafiamy do części prywatnej mieszkania. Są tutaj: niewielki przedpokój, duża łazienka z oknem i wanną narożną, a także dwa pokoje po około 16 m kw. Jeden z nich skierowany jest na stronę wschodnią a drugi na zachodnią.

W pokojach na podłodze jest solidny parkiet. Nad przedpokojem przy wejściu jest duża antresola.

Polecam to mieszkanie i zapraszam do obejrzenia.

Cena: 2.250.000 zł
Cena: 14.900 zł/m kw.
Powierzchnia: 151 m kw.

Więcej informacji:
https://emmerson.pl/offer/1266784
Piotr Storczyk, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 538

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook