Mokotów: nowoczesne mieszkanie na chronionym osiedlu

Agnieszka Lewandowska z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę: przestronne i bardzo widne, 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Catalina (Wyścigi).

Mieszkanie na pierwszym piętrze, okna wychodzące na stronę podwórka i Tor Wyścigów Konnych Służewiec. Powierzchnia 61,6 m kw. oraz balkon (3 m kw.).

Dwa pokoje (sypialnia i salon), kuchnia otwarta w aneksie. W przedpokoju dodatkowo pomieszczenie gospodarcze (na pralkę, zapasowe artykuły gospodarstwa domowego, ubrania, etc.).
Wysoki standard wykończenia: drzwi oraz szafa wnękowa Klimek i Kluś, podłoga z desek jesionowych. Mieszkanie po generalnym remoncie (nowa łazienka i kuchnia).

Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych, jest gotowe do wprowadzenia.

Do mieszkania należy jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie 31.000 zł. (zakup obowiązkowy).

Osiedle Catalina, 3 apartamentowce (14 pięter), zamknięty i ogrodzony teren, ochrona i 24h monitoring. Plac zabaw dla dzieci. Sklep spożywczy na parterze. W pobliżu przystanek tramwajowy, autobusowy oraz stacja metra (park+ride). W pobliżu dwa parki (Dolinka Służewiecka i Tor Wyścigów Konnych), Galeria Mokotów (3 km).


Cena:619.000 zł
Cena: 9.983 zł/m kw.
Powierzchnia: 61,6 m kw.

Więcej szczegółów:
https://emmerson.pl/offer/1296694

Agnieszka Lewandowska, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 592

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook