Mieszkanie z widokiem na panoramę Warszawy – do wynajęcia.

Rynek najmu w Polsce rośnie z roku na rok. Według danych Eurostatu w 2009 r. ok. 840 tys. Polaków mieszkało w wynajmowanych mieszkaniach. W 2015 r. ta liczba wzrosła o 104 proc. i przekroczyła 1,71 mln. Szacuje się, że obecnie najemców jest ponad 2 mln i nadal ich będzie przybywać. Czynnikami, które wpływają na zwiększenie liczby osób mieszkających w wynajmowanych mieszkaniach jest wysoki wkład własny przy kredycie hipotecznym oraz mobilność na rynku pracy. Zauważalne jest to zwłaszcza  w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie ceny mieszkań są znacznie wyższe, a relokacja pracowników coraz częstsza. Co prawda nadal daleko nam do Niemiec czy Szwajcarii, gdzie prawie połowa obywateli mieszka w wynajmowanych mieszkaniach, jednak zachodnia mentalność coraz częściej dosięga naszych rodaków.

Maria Musiałek z firmy Emmerson Realty proponuje mieszkanie, do wynajęcia na styku Śródmieścia i Woli na ulicy Łódzkiej w Warszawie.

Mieszkanie o powierzchni 49.30, składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, wnęki sypialnianej, łazienki, przedpokoju i tarasu z którego roztacza się piękna panorama Warszawy.

W budynku znajduje się kompleks rekreacyjny ( basen ,fitness, klub i sauna).

Więcej: https://emmerson.pl/offer/303342

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook