Mieszkanie na Targówku: dużo zieleni, dobra infrastruktura i blisko metra

Robert Rychcik z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę.

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na Targówku przy ulicy Kołowej, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko linii metra, która wkrótce zostanie oddana do użytku. Mieszkanie jest trzypokojowe, rozkładowe, z osobną, widną kuchnią.

Do stacji metra Targówek Mieszkaniowy lub Trocka jest około 5 minut piechotą. Budynek znajduje się niedaleko Teatru Rampa, wokół bardzo dużo zieleni i otwartej przestrzeni (skwer, fontanny).
Obok park im. Stefana Wiecheckiego „Wiecha”. Budynek jest ocieplony i w bardzo dobrym stanie, klatki schodowe po remoncie.

W mieszkaniu w pokojach i przedpokoju na podłodze położono panele. Kuchnia wymaga remontu i nowej zabudowy kuchennej. Do mieszkania przynależy piwnica.

W pobliżu jest pełna infrastruktura usługowo-handlowa: sklepy, przychodnia, apteki, szkoła, przedszkole, kościół, bazarek. Przy budynku jest ujęcie wody oligoceńskiej.

Ciekawa oferta. Polecam!

Cena: 480.000 zł
Cena: 8.000 zł/m kw.
Powierzchnia: 60 m kw.

Więcej szczegółów:
https://emmerson.pl/offer/1759132

Robert Rychcik, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 550

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook