Mieszkanie na biuro

Średnio co czwarte zapytanie o lokalizację mieszkań na warszawskim rynku wynajmu wpisywane w wyszukiwarkę firmy Emmerson, dotyczy Mokotowa i Śródmieścia. Potwierdza się duża popularność Śródmieścia na rynku mieszkaniowym, jest to druga najpopularniejsza dzielnica wśród poszukujących mieszkań na wynajem.

Biuro w centrum Warszawy.

Szczegółowa analiza zapytań o typy mieszkań z wyszczególnieniem ich powierzchni wskazuje, że generalnie w skali całego rynku klienci popytowi mieszkań na wynajem poszukują większych metraży, niż klienci rozglądający się za mieszkaniem do kupienia. Widoczne jest to szczególnie w wypadku Śródmieścia, który jest najpopularniejszą lokalizacją. Zdecydowanie ponad połowa potencjalnych najemców poszukuje mieszkań 3-pokojowych, największym zainteresowaniem cieszą się te o metrażach około 70, 80 mkw. Śródmieście to dzielnica w której każda szanująca się firma chciałaby mieć swoje biuro, niestety ceny w biurowcach zlokalizowanych w Centrum Warszawy są bardzo wysokie i wiele firm po prostu na to nie stać. – Jest jeszcze jeden zasadniczy problem firmy zarządzające powierzchnią biurową bardzo niechętnie wynajmują małe powierzchnie do 100 mkw, dlatego poszukujący biura w śródmieściu chętnie korzystają z mieszkań które są przystosowane na cele biurowe – tłumaczy Maria Musiałek z firmy Emmerson Realty S.A., prezentująca ofertę mieszkania idealnie nadającego się na biuro.

-Do wynajęcia na cele biurowe, klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy R. Drozdowicza- Śródmieście. Lokal jest świeżo wyremontowany (łącznie z wymianą pionów i elektryką) z zachowanym parkietem na podłodze. Mieszkanie idealnie nadaje się na biuro, kancelarię, pracownie architektoniczną, dodatkowo dzięki znakomitej lokalizacji, jest świetnie skomunikowane z innymi częściami Warszawy –Opisuje Maria Musiałek z Emmerson Realty S.A.

Link do oferty znajdziesz TUTAJ

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook