Masz szansę sporo zaoszczędzić – oferty specjalne deweloperów

Nowe mieszkania sprzedają się świetnie, wobec czego klienci nie mają komfortu prowadzenia długotrwałych i twardych negocjacji cenowych. Pomimo tego warto bacznie obserwować interesujące nas inwestycje. Być może któryś z deweloperów wprowadzi ograniczoną czasowo ofertę specjalną na wybrane mieszkania. Osoby zdecydowane i zdolne do podjęcia szybkiej decyzji mogą w takiej sytuacji zyskać konkretne, bo idące w tysiące zł, oszczędności.

 

Istnieją pewne momenty w toku realizacji inwestycji, gdy prawdopodobieństwo wprowadzenia promocyjnych warunków zakupu mieszkania rośnie. Atrakcyjniejszych cen można spodziewać się w momencie rozpoczynania przedsprzedaży zupełnie nowego projektu na rynku. Mają one rekompensować długi czas oczekiwania na oddanie budynku do użytkowania. Niższe ceny skłonni są także proponować deweloperzy, gdy realizowana inwestycja dobiega końca lub została ukończona i w sprzedaży znajdują się już tylko ostatnie lokale.

oferty specjalne deweloperow

Gdzie szukać informacji o promocjach i rabatach udzielanych przez deweloperów? Podstawowym źródłem będą wiadomości zamieszczane na prowadzonych przez nich stronach internetowych i profilach w mediach społecznościowych. Ponadto warto monitorować wydarzenia takie jak dni otwarte i targi nieruchomości. Często, pojawiając się na nich osobiście, mamy szansę otrzymać korzystną ofertę. Jeśli zależy nam na konkretnej inwestycji i obawiamy się, że przeoczymy taką informację, możemy śmiało poprosić pracownika działu sprzedaży o informowanie nas o wszelkich akcjach specjalnych. – Utrzymujemy stały kontakt z osobami, które są zainteresowane apartamentami na naszym osiedlu. Dbamy o to, aby to one w pierwszej kolejności były informowane o zbliżających się rabatach i promocjach na Bobrowieckiej 10 – wyjaśnia Krzysztof Kołakowski, kierownik biura sprzedaży w inwestycji Bobrowiecka 10.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook