Maraton Gardens – przestrzeń nastawiona na wygodę

Inwestor realizujący projekt Maraton Gardens skupił się w swojej ofercie na maksymalnej wygodzie i estetyce i to w centrum Poznania. Mamy tutaj niewysoką zabudowę, przestrzeń, tereny rekreacyjne, miejsca do odpoczynku, zielone tarasy na ostatnich piętrach budynku, a także plac zabaw niedaleko Warty.

Metraże w ofercie wahają się od 41 (kawalerki) po 141 m2 (5 pokoi) i znajdują się w sześciu oddanych do użytku budynkach przy ulicy Maratońskiej na poznańskiej Wildzie. Powierzchnię dodatkową tworzą balkony, tarasy i komórki lokatorskie. Kompleks mieszkaniowy jest podłączony do miejskiego ogrzewania. Maraton Gardens jest zamkniętym, monitorowanym osiedlem na którym nad bezpieczeństwem lokatorów czuwa ochrona. Dla samochodów przygotowano miejsca postojowe i halę garażową. Dodatkowym atutem jest bliskość dużego centrum handlowego i parku. Niedaleko znajduje się również ośrodek zdrowia, szkoła, przedszkole oraz sklepy.

Maraton Gardens to przede wszystkim zieleń i natura. Deweloper zadbał o perfekcyjne otoczenie przestrzeni krzewami, drzewami i alejkami. Idealne miejsce do odpoczynku. Warto wziąć to miejsce pod uwagę w poszukiwaniach idealnego lokum, zwłaszcza, że w promocji na mieszkania 4-pokojowe można zaoszczędzić nawet 40 000 zł.

Źródło: DOPOZNANIA.PL

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus