Luksusowe osiedla w nowych standardach

Czasy, gdy rynek nieruchomości zasypywały inwestycje ogromnych blokowisk już dawno minęły. Coraz więcej osób poszukuje mieszkań o podwyższonym standardzie. Jak na oczekiwania rynku zareagowali deweloperzy w Warszawie i Poznaniu?

Budowane na ogromną skalę bloki z tzw. wielkiej płyty powoli przejadły się mieszkańcom większych miast. Budowle pamiętające lata 70-te, mimo że stosunkowo tańsze od nowych inwestycji, odstraszają potencjalnych nabywców swoim wyglądem i ewentualnymi usterkami.

Zielona Warszawa

BUD_F_ZMIANY_140930_01_Aktualizacja_09_10_2014

Osoby, które chciały by uwolnić się od miejskiego zgiełku i zamieszkać bliżej natury powinny  przyjrzeć się inwestycji o nazwie Dolce Villa. Osiedle zlokalizowane się przy ulicy Potułkały w Powsinie w pobliżu Parku Kultury oraz Ogrodu Botanicznego jest świetnym miejscem dla tych, którzy są już zmęczeni życiem w centrum. Inwestycję dzieli od centrum Warszawy jedynie 16 km. Tą odległość można bardzo szybko pokonać dzięki głównej trasie biegnącej z Konstancina w kierunku Wilanowa. W niedalekiej odległości znajduje się również stacja metra Kabaty.

Wyjątkowość tej inwestycji tkwi nie tylko w dużej ilości zielonych terenów, które ją otaczają, ale też w samym osiedlu. Dolce Villa składa się z 6 piętrowych budynków, w każdym z nich znajdują się po 4 apartamenty. Do wszystkich mieszkań przypisany został własny ogródek z oddzielnym wyjściem.

Luksus w centrum Poznania

Maraton Garden

Poznański rynek nieruchomości także ma w swoim repertuarze kilka nieszablonowych inwestycji. Jedną z nich jest Maraton Gardens, która dzięki  dużej ilości zielonych terenów oraz bliskości do Starego Miasta, jest bardzo interesującą propozycją mieszkaniową.   Cała inwestycja ze swoją niewysoką zabudową i ergonomicznie zaprojektowaną częścią wspólną wpisuje się w rekreacyjny charakter okolicy, a samych mieszkańców od Starego Rynku dzieli zaledwie kilka minut spacerem.

 

Emmerson_Corporate_Identity_Guideline

 

 

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook

Google Plus