Kraków – nieruchomości spod znaku luksusu

Rynek nieruchomości w Krakowie ustępuje tylko temu w Warszawie. Nie mniej jednak, jeżeli chodzi o luksusowe apartamenty z najwyższej półki, Gród Kraka może śmiało stawać w szranki ze stolicą.

Kraków słynie przede wszystkim z urokliwych kamienic. Bardzo często takie obiekty są modernizowane pod kontem najwyższych standardów, a znajdujące się w nich mieszkania sprzedawane, jako luksusowe apartamenty w zabytkowych kamienicach. Tego rodzaju nieruchomości są traktowane, jako dobro luksusowe i interesują się nimi osoby, którym zależy by zamieszkać w apartamencie z niepowtarzalnym klimatem i historią, a ponadto znajdującym się w atrakcyjnej lokalizacji.

Atrakcyjny dwupoziomowy apartament w kamienicy jest tego przykładem. Mieszkanie o powierzchni 143 m2, położone w krakowskich Bronowicach. Składa się z salonu, 3 sypialni, jasnej kuchni w pełni wyposażonej, 2 łazienek z wc, przedpokoju, pomieszczenia gospodarczego, 20 m2 tarasu z wyjściem do ogrodu oraz garażu.

2(2)

Jest to doskonała propozycja dla osób wymagających – ceniących sobie, przestrzeń i ciszę w centrum miasta, a jednocześnie piękny widok i zielone otoczenie. Cena apartamentu: 1 270 000 zł.

Na krakowskim rynku nieruchomości coraz częściej można zauważyć również nowoczesne apartamenty. Jest to ukłon w stronę zamożniejszych mieszkańców miasta, którzy wolą postawić na nowe budownictwo w najwyższym standardzie.

Przykładem jest nietuzinkowy apartament znajdujący się w dzielnicy Bronowice.

3-pokojowy apartament o powierzchni 95 m2, z widokowym tarasem o pow. 30 m2, położony w prestiżowej inwestycji z basenem, SPA oraz ochroną.

1(1)

Cały kompleks wykończony został w wysokim standardzie, włącznie z kamiennymi okładzinami elewacji, kamiennymi posadzkami. Reprezentacyjności budynkowi nadaje przestronny, elegancki hall wejściowy, przy czym kameralny i przytulny efekt tworzą drewniane okładziny klatek schodowych i przestrzeni. Cena apartamentu: 1 100 000 zł.

Justyna Białowąs, Emmerson Lumico

Tel. 516 000 902

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook