Komfortowy dom w Konstancinie

Artur Winiarski z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę.

Na sprzedaż jest 5-pokojowy, 2-piętrowy dom położony na osiedlu „Konstancja” w Konstancinie-Jeziornej, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej. Osiedle jest chronione całodobowo.

Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnia wyposażona w meble i sprzęt AGD, wc, pomieszczenie gospodarcze, garaż na jeden samochód. Możliwość parkowania samochodów przed domem.

Na piętrze są trzy sypialnie (w tym duża sypialnia z łazienką i garderobą ) oraz łazienka dostępna z holu.

Poddasze w całości zaadaptowane jest na cele mieszkalne. Znajduje się tam pracownia-gabinet oraz pomieszczenie gospodarcze (pralnia).

Ogród jest ładnie zagospodarowany, ma system nawadniania i jest systematycznie pielęgnowany przez ogrodnika.

W pobliżu domu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, tereny rekreacyjne, pole golfowe, stadnina koni, sklep, Szkoła Amerykańska.

Cena:1.695.000 zł
Cena: 8.475 zł/m kw.
Powierzchnia: 200 m kw.

Więcej szczegółów:
https://emmerson.pl/offer/1259752

Artur Winiarski, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 511

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook