Elegancki apartament
na Ochocie

Kamil Cymek z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę:
na sprzedaż jest luksusowo wykończony apartament na Ochocie, przy ul. Pruszkowskiej.

Jest to 4-pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji, zwłaszcza dla klientów biznesowych i ich rodzin. Mieszkanie znajduje się na terenie prestiżowego kompleksu mieszkaniowego z recepcją.

Lokalizacja na Ochocie zapewni mieszkańcom mobilność i krótki dojazd do centrum miasta czy na lotnisko, podczas gdy położony nieopodal park umożliwi relaks i wyciszenie. Przestronny apartament z widokiem na panoramę Warszawy urządzony jest z użyciem najlepszej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal czy połączenie kolorystyczne. Przestronny, gustowny i funkcjonalny.

Większość mebli wykonana na zamówienie. Część glazury zaprojektowana i wykonana przez artystę ceramika. Detale dobierane w celu osiągnięcia integralności wnętrza. Meble i podłoga z drewna egzotycznego, drewniane duże okna.

Dla wielbicieli posiłków i relaksu na powietrzu – duża loggia ze stołem i leżakami. Widok z okien na dwie strony świata: możemy podziwiać panoramę centrum miasta lub pobliskie tereny zielone.

Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym, płatne dodatkowo 90 tys. zł. Komórka lokatorska jest w cenie mieszkania (3 m kw.).

Apartament posiada część wspólną, składającą się z jasnego i przestronnego salonu, którego okna wychodzą na dwie przeciwległe strony świata. Pełnowymiarowa, elegancka jadalnia zaprasza do celebrowania wspólnych posiłków. W tej części mieszkania znajduje się również otwarta kuchnia, łazienka dla gości, garderoba i pomieszczenie gospodarcze. Ponadto w mieszkaniu znajdują się dwie oddzielne części prywatne. Pierwsza z części prywatnych to sypialnia wraz z łazienką (z dużą, okrągłą wanną) i przestronną garderobą. Druga cześć prywatna to dwa oddzielne pokoje z łazienką połączone małym przedpokojem. Jeden z pokojów ma garderobę.

Budynek znajduje się na terenie zamkniętego i bezpiecznego osiedla, o wygodę mieszkańców dba recepcja.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Cena: 1.600.000 zł
Cena: 12.598 zł/m kw.
Powierzchnia: 127 m kw.

Więcej szczegółów:
https://emmerson.pl/offer/2084656

Kamil Cymek, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 585

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook