Ekskluzywne wille u stóp Tatr

Prestiż, komfort, odpoczynek od miejskiego zgiełku, malownicze otoczenie, wspaniałe widoki na górskie szczyty, idealna baza wypadowa. To wszystko można mieć nabywając willę u stóp Tatr.

Przeprowadzka w górskie okolice wcale nie musi wiązać się ze zmniejszeniem naszego komfortu. Wprawdzie klimat będzie tutaj zdecydowanie surowszy, temperatury niższe, a wiatry silniejsze niż na nizinach, jednak wewnątrz budynku nie powinno nam to specjalnie doskwierać. Tym bardziej jeśli stać nas na zakup komfortowej willi. Zapewniają one liczne udogodnienia, których nie powstydziłyby się apartamentowce w największych aglomeracjach.

Największą popularnością turystów i co za tym idzie największym prestiżem cieszą się Zakopane i sąsiednie miejscowości. Okolice te zarówno w wakacje, jak i w sezonie narciarskim przeżywają prawdziwe oblężenie. Ale i w pozostałych miesiącach, korzystając z mniejszego natężenia ruchu na głównych szlakach turystycznych, również nie brakuje chętnych do kontemplowania w ciszy tatrzańskiej przyrody.

Niewątpliwe walory przyrodnicze Tatr sprawiają, iż od wielu lat najbliższe okolice stanowiły atrakcyjne miejsce osiedlania się napływowej inteligencji. Nie inaczej jest i dzisiaj. Zjawisko to przekłada się na rosnącą prestiż tych rejonów, a  w konsekwencji na niezwykle wysokie ceny domów, szczególnie tych w wysokim standardzie i szczycących się najbardziej atrakcyjnym  położeniem.

u stóp Tatr

Agata Polińska z serwisu Otodom.pl podkreśla, że wymienione obiekty nawet pomimo swojego wysokiego standardu nie byłyby aż tak wartościowe, gdyby nie bliskość gór i szeregu wiążących się z tym zalet. Część osób, właśnie w górach odnajduje „wszystko to co kocha” dlatego też kupując dom w takiej okolicy jest w stanie sięgnąć głębiej do portfela.

Aleksandra Kubicka, serwis Otodom.pl

Jarosław Mikołaj Skoczeń, Grupa Emmerson S.A.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook