Dzień Badmintona na PGE Narodowym

10 września br. (sobota), w godz. 10.00-20.00 będzie Narodowym Dniem Badmintona.  Tego dnia Stadion PGE Narodowy w Warszawie zamieni się w światowe centrum tej dyscypliny. Na 50 kortach będą rozmieszczone cztery strefy (Dzieci, Sport, Otwarta, VIP), w których przez cały dzień nie będzie brakowało sportowych emocji. To bezprecedensowe wydarzenie na świecie, nigdy nie było tyle kortów w jednym miejscu.

W STREFIE DZIECI każde dziecko, które nie ukończyło 15 roku życia będzie mogło sprawdzić swoje badmintonowe umiejętności. Uczestnicy będą mogli zdobyć cztery sprawności, a nad przebiegiem rywalizacji będzie czuwał olimpijczyk Robert Mateusiak. W STREFIE SPORT odbędzie się turniej amatorów oraz seniorów, którzy będą rywalizować o miano najlepszych w swoich kategoriach. Największą częścią imprezy będzie STREFA „OTWARTA” – każdy, kto przyjdzie na PGE Narodowy, by wziąć udział w Narodowym Dniu Badmintona będzie mógł pod okiem zawodników i trenerów zagrać profesjonalnym sprzętem na zawodowym korcie. W tej strefie przewidziano różne poziomy zaawansowania uczestników, więc każdy znajdzie miejsce dla siebie. STREFA VIP będzie z pewnością przyciągała wszystkich. Organizator zadbał, aby podczas tego wydarzenia nie zabrakło także osobistości z pierwszych stron gazet, które tego dnia również staną się badmintonistami. Ponadto będą z nami światowe gwiazdy tej dyscypliny, w tym nasi olimpijczycy.

Zapraszamy wszystkich na stadion PGE Narodowy do uczestnictwa w tej wyjątkowej imprezie. Zachęcamy, by zabrać ze sobą całą rodzinę i przyjaciół. WSTĘP WOLNY!

Więcej informacji na: http://www.narodowybadminton.pl/

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook