Dwupoziomowy apartament
przy Parku Morskie Oko

Paweł Bełtowski z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę:
pięciopokojowy, dwupoziomowy apartament na ostatnich kondygnacjach w budynku z portierem.
Na Mokotowie, przy Parku Morskie Oko!

Całodobowa ochrona, teren zamknięty, daje poczucie bezpieczeństwa. Mieszkanie idealnie ciche, gdyż jest zlokalizowane przy małej uliczce w sąsiedztwie Parku Morskie Oko. Z mieszkania rozpościera się widok na dachy sąsiednich budynków (strona południowo-zachodnia) a w dalszej perspektywie na panoramę miasta.

Na poziomie I znajduje się salon z jadalnią, kuchnia, gabinet, łazienka oraz hall z obszernymi szafami wnękowymi. Poziom II to trzy sypialnie, dwie łazienki, pom. gospodarcze oraz dwie garderoby. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe z wygodnym rozdzieleniem części dziennej, obejmującej poziom I, od strefy prywatnej, która znajduje się na II poziomie. Mieszkanie posiada 2 balkony na obydwu poziomach.

Całe mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację oraz instalację alarmową. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz ponad 7-metrowa komórka lokatorska (dodatkowo płatne 40 tys.).
Budynek z concierge’m i monitoringiem.
Doskonała lokalizacja mieszkania przy Parku Morskie Oko, daje możliwość rekreacji i odpoczynku jak również zapewnia świetny dostęp do komunikacji publicznej.

Zapraszam na prezentację!

Cena: 2.240.000 zł
Cena: 10.601 zł/ m kw.
Powierzchnia: 211,30 m kw.

Więcej informacji:
https://emmerson.pl/offer/1263649

Paweł Bełtowski, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 630

 

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook