Do wynajęcia
lokal biurowy
w nowoczesnej kamienicy
w centrum Warszawy

Dorota Pudełko z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę:

Do wynajęcia jest lokal biurowy w zmodernizowanej wewnątrz kamienicy z windą i elegancką klatką schodową, zlokalizowanej w samym centrum Warszawy. Biuro ma powierzchnię 82 m kw., składa się z dwóch dużych pomieszczeń biurowych, recepcji, małej kuchni, łazienki i toalety.

Do pomieszczeń wpada dużo światła dziennego ze względu na bogatą ekspozycję okienną w lokalu. Imponujący widok na Pałac Kultury i Nauki oraz centrum Warszawy.

Lokal ma przeznaczenie biurowe, z rozprowadzoną siecią telefoniczną oraz komputerową. W lokalu jest zainstalowana KLIMATYZACJA, monitoring, jest również stacjonarny dozór budynku.

Lokal idealnie na nadaje się na większość działalności biurowych. Dodatkowo do ceny najmu netto należy doliczyć koszt opłat eksploatacyjnych około 1400 zł miesięcznie.

Wolny od zaraz.

Polecam i zapraszam do oglądania lokalu!

  

Stawka najmu: 4.600 zł miesięcznie
Cena za 1 m kw.: 56,10 zł
Powierzchnia: 82 m kw.
6 piętro
Rok budowy: 2007

Więcej szczegółów:

Dorota Pudełko, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 627

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook