Apartament
w prestiżowej dzielnicy
Wrocławia

Lidia Marcinkowska z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę na sprzedaż we Wrocławiu:
przestronny, wygodny apartament o powierzchni 122 m kw. na wrocławskim Oporowie – jednej z prestiżowych dzielnic Wrocławia.

Składa się on z części dziennej, tzn. otwartej kuchni z częścią jadalnianą i przestronnego salonu, z którego wychodzimy na taras z meblami ogrodowymi oraz garderoby i łazienki z WC.
Kuchnia wyposażona jest w klasyczne meble i sprzęty dobrej klasy. Na wyposażeniu także szafa garderobiana z lustrzanymi drzwiami przesuwanymi, łazienka z kabiną i WC.
Salon z meblami i wygodnym kompletem wypoczynkowym, wyposażony w klimatyzację.
W części nocnej/wypoczynkowej znajdują się 3 pokoje oraz salon kąpielowy. Obszerna szafa garderobiana daje możliwość przechowywania niezbędnych rzeczy.
Pokoje tematycznie związane z pasjami właściciela można bez problemu dostosować do własnych potrzeb.

W pobliżu jest szkoła podstawowa, gimnazjum, Park Grabiszyński,Biedronka, szkoła jazdy konnej.
Urocze miejsce w pięknej dzielnicy na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu doskonale skomunikowanym z miastem (komunikacja miejska autobusowa i tramwajowa), a także dobry dojazd do Austostradowej Obwodnicy Wrocławia i centrum handlowego „Bielany”.
Kompletnie wyposażony apartament jest do zamieszkania od zaraz.
POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ.

Cena: 910.000 zł
Cena: 7.459 zł/m kw.
Powierzchnia: 122 m kw.

Więcej szczegółów:
https://emmerson.pl/offer/1258468

Lidia Marcinkowska, Emmerson Realty S.A.
Tel. kom. 516 000 725

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook