Apartament z ogródkiem

Mieszkań z ogródkami jest na tyle mało na rynku, że nie mają problemu ze znalezieniem swoich nabywców. Tego rodzaju nieruchomości można spotkać także na luksusowych osiedlach, gdzie są oferowane jako ciekawy dodatek do apartamentów na parterze.

O zaletach mieszkań z ogródkami nie trzeba nikogo przekonywać. Większa przestrzeń, którą możemy wykorzystać na wiele możliwości, tworząc miejsce do odpoczynku, uwalniając swoje pasje ogrodnicze czy po prostu traktując jako dodatkowe miejsce do przechowywania rzeczy.

Mieszkania z ogródkami przez starsze pokolenie kojarzone są przede wszystkim z blokami z lat 80. lub 90., gdzie ich właściciele tworzyli własne miniaturowe plantacje warzywne lub majestatyczne kompozycje kwiatowe wzbudzające zachwyt sąsiadów. Obecnie mieszkania z ogródkami można znaleźć głównie w kameralnych budynkach, które nie posiadają lokali usługowych.

Ogródki zawitały także na osiedla mieszkaniowe o wyższym standardzie. Apartamenty, do których przynależą dodatkowe metry kwadratowe zielonej przestrzeni są coraz chętniej poszukiwane na rynku nieruchomości.

Przykładem jest oferta niezwykłego trzypokojowego apartamentu o powierzchni ponad 116 m kw. wraz z 124-metrowym ogródkiem zaprojektowanym przez architekta. Samo mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku w sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. Na szczególną uwagę zasługuje wysoki standard wykończenia apartamentu. – Apartament został wykończony i wyposażony z dbałością o jego funkcjonalność przy jednoczesnym zaakcentowaniu ponadczasowego, eleganckiego, klasycznego stylu. Niezwykle rzadko spotyka się tak gustownie i harmonijnie urządzone pomieszczania. Uzupełnieniem całości jest bardzo zadbany ogród z oświetlonym drewnianym tarasem i zadaszeniem. – Opisuje Dorota Pudełko z Emmerson Realty S.A.

Link do oferty znajdziesz TUTAJ

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook