Apartament na Mokotowie: wysoki standard, nowoczesna architektura

Katarzyna Wojtas z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę.

Mam przyjemność zaoferować Państwu nowy, w pełni wykończony w najwyższym standardzie apartament na warszawskim Mokotowie w inwestycji „Mozaika Mokotów”, przy ulicy Cybernetyki.

Apartament znajduje na czwartej kondygnacji w sześciopiętrowym budynku.

Składa się z obszernego salonu z wyjściem na 12-metrowy taras od strony południowej, półotwartej kuchni wyposażonej w najwyższej klasy sprzęt AGD, dwóch sypialni oraz toalety i głównej łazienki z wanną. W holu dodatkowo znajdują się trzy duże szafy.

Do mieszkania przynależą dwa wyselekcjonowane, wygodne miejsca postojowe obok siebie w garażu podziemnym, płatne dodatkowo 35.000 zł każde oraz osłonięta komórka lokatorska w cenie 15.000 zł.

Apartamentowiec „Mozaika Mokotów” znajduje się w zacisznej części Służewca na Mokotowie. Inwestycja oddalona jest od ruchliwych ulic, położona wśród zieleni. Dogodna komunikacja, tuż przy budynku jest przystanek autobusowy. Doskonale rozwinięta infrastruktura miejska w sąsiedztwie: szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, sklepy, Galeria Mokotów, kawiarnie i restauracje, tereny zielone i rekreacyjne.

Cena: 899.000 zł
Cena: 11.763 zł/m kw.
Powierzchnia: 76,42 m kw.

Więcej szczegółów:
https://emmerson.pl/offer/1532590

Pobierz plik pdf:

Warszawa, Cybernetyki

Article written by Waldemar Oleksiak

Z wykształcenia (chronologicznie) geolog, filozof i pedagog. Od ponad 25 lat pracuje w branży nieruchomości jako analityk rynku, specjalista w zakresie PR i marketingu, głównie nowych inwestycji mieszkaniowych. Od kilku lat zajmuje się obsługą spółek giełdowych w zakresie relacji inwestorskich. Autor wielu publikacji prasowych, a także komentator rynku nieruchomości w radiu i telewizji. Zapraszam do lektury moich komentarzy na portalu. Będę w nich poruszał nie tylko tematykę nieruchomości, ale również szeroko rozumianej gospodarki.

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook