Zamieszkaj na Woli

Grzegorz Szostak z firmy Emmerson Realty poleca swoją ofertę,

jeśli poszukujesz nowego mieszkania bo planujesz poszerzenie rodziny lub posiadasz już trzyosobową rodzinę i każdego dnia czujesz, że brakuje Ci przestrzen.? Dodatkowo zależy Ci, żeby zamieszkać w doskonale skomunikowanej i w pełni rozwiniętej lokalizacji, a spełnieniem wszystkich marzeń było by jeszcze bliskie sąsiedztwo terenów zielonych, to na wstępie tego opisu mam dla Ciebie świetną informację, takie mieszkanie istnieje, a więcej szczegółów dowiesz się poniżej.

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskiej Woli, rejon Koło, ulica Brożka nieopodal skrzyżowaniu z ulicą księcia Janusza.
Powierzchnia użytkowa mieszkania wpisana do księgi wieczystej wynosi 73,94 mkw, natomiast faktyczna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 78 mkw.

Mieszkanie składa się z:

 • przestronnego i słonecznego salonu z pełni wyposażonym aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 28 mkw,
 • dwóch oddzielnych pokoi sypialnych obecnie zaadoptowanych na pokoje dla dzieci o powierzchni 12 i 11 mkw
 • komfortowej łazienki wyposażonej w wannę, umywalkę i podwieszony wc o łącznej powierzchni 6 mkw,
 • funkcjonalnego i szerokiego korytarza, w którym znajdują się m.in głębokie i pojemne szafy wnękowe
 • oddzielnej garderoby, która może pełnić również funkcję schowka
 • dwóch balkonów

Wysokość pomieszczeń to 2,65 m. Do lokalu przynależy również miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 30 000 zł (zakup obligatoryjny). Do mieszkania nie przynależy komórka lokatorska.

Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze z ośmiu. Okna z salonu wychodzą na stronę zachodnią, a okna z pokoi dziecięcych na stronę wschodnią.

Niewątpliwe atuty lokalu to:

 • ustawne pomieszczenia, potencjał aranżacyjny i funkcjonalny układ, który  umożliwia np.: zmniejszenie salonu  i wydzielenie trzeciego, oddzielnego pokoju,
 • widok na panoramę miasta

Doskonała lokalizacja to największa zaleta oferowanej nieruchomości. Dlaczego?

 • w odległości 400 m od wyjścia z budynku powstaje stacja II linii metra-Księcia Janusza, której oficjalne otwarcie zaplanowano na przyszły rok,
 • w ciągu od 5 do 7 minut od wyjścia z budynku, nowi właściciele dotrą do przystanku tramwajowego na ulicy Obozowej lub przystanku autobusowego na ulicy Górczewskiej, umożliwiającego dogodne i szybkie połączenie komunikacyjne z centrum jak i prawobrzeżną częścią Warszawy,
 • najbliższa okolica zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę i usługi (sklepy, supermarkety topowych sieci, lokale gastronomiczne, oraz to co najważniejsze dla obecnych i przyszłych rodziców, czyli: prywatne i publiczne żłobki oraz przedszkola, szkoły, place zabaw, a nawet przychodnię lekarską)
 • tereny zielone i rekreacyjne takie jak: jeden z najpiękniejszych warszawskich parków ze stawami-Park Moczydło, Park Szymańskiego czy Lasek na Kole, zachęcają do spacerowania i spędzania czasu poza domem o każdej porze roku,
 • osoby poruszające się samochodem docenią bliskość jednej z głównych warszawskich ulic-Alei Prymasa Tysiąclecia, natomiast osoby często wyjeżdżające z Warszawy docenią bliskość wjazdu na trasę S8, A2 i obwodnicę Warszawy,

Ze względu na powyższe fakty i udogodnienia. mieszkania akurat w tej części Woli cieszą się wyjątkowo wysokim zainteresowaniem i bardzo rzadko trafiają do sprzedaży. Z pewnością i ta  nieruchomość nie będzie czekać długo na nowego właściciela, dlatego lepiej już dziś zadzwoń i umów się na prezentację!

Dodatkowe informacje:

Czynsz administracyjny przy pięciu zameldowanych osobach wraz z zaliczkami na media wynosi 800 zł.

Rodzaj własności:  spółdzielcze-własnościowe  prawo do lokalu. Mieszkanie ma założoną księgę wieczystą. Grunt pod budynkiem uregulowany w użytkowaniu wieczystym od miasta, dzięki czemu nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby zakupić oferowaną nieruchomość na kredyt.

Budynek został zaprojektowany z myślą o osobach preferujących podwyższony standard. Został oddany do użytku w 2010 roku. Jest uzbrojony w pełni w media miejskie. Do dyspozycji mieszkańców jest winda.
Ponadto osiedle  zachęca przestrzenią i wysoką jakością materiałów. Jego twórcy dołożyli starań, by zapewnić mieszkańcom komfortowe miejsce do życia, a z myślą o młodych mieszkańcach wybudowali na terenie osiedla plac zabaw.
Na  kondygnacji podziemnej znajdują się miejsca garażowe, a partery zajmują lokale handlowo-usługowe (w budynku m.in żłobek,dentysta, żabka, przychodnia dla dzieci, fryzjer) dzięki czemu drobne sprawy można załatwić, nie wychodząc z osiedla. W większej części, teren osiedla jest ogrodzony i nieustannie monitorowany, a nad bezpieczeństwem lokatorów przez całą dobę czuwa ochrona.

Grzegorz Szostak Emmerson Realty

kom. 516000551

więcej:

———————–

Be the first to comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook